Zamów teleporadę

  1. Zanim zamówisz

Zapoznaj się z Regulaminem, ponieważ korzystając z tej usługi wyrażasz zgodę na warunki w nim zawarte. Teleporady świadczone są wyłącznie dla pacjentów pełnoletnich. Korzystając z usługi wyrażasz zgodę na otrzymanie faktury elektronicznej i oświadczasz, że zakup nie jest związany z prowadzeniem działalności gospodarczej.

2. Wypełnij dokładnie formularz i opłać zamówienie

Wpisz dokładnie aktualny adres pobytu chorego. Adres ten znajdzie się na ewentualnej recepcie, zwolnieniu lekarskim, skierowaniach oraz w dokumentacji medycznej. Sprawdź poprawność wpisanych danych. Błędnie podany telefon lub email uniemożliwi mi wykonanie usługi.

3. Przygotuj się do rozmowy

  • zadbaj, aby nikt ci nie przeszkadzał, przygotuj także informacje, które chcesz mi przekazać w czasie rozmowy oraz swój nr PESEL.

  • Jeśli posiadasz widoczne zmiany chorobowe, np. gardła, skóry, obrzęki, itp. koniecznie prześlij mi je niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Dowiedz się więcej, jak to zrobić.

  • Jeśli posiadasz wyniki swoich badań związanych z bieżącym problemem, powinieneś także przesłać mi je przed konsultacją. Dowiedz się jak przygotować i przesłać wyniki badań.

4. Zaczekaj na mój telefon

  • Oddzwaniam do pacjentów na bieżąco, zazwyczaj w ciągu 1 - 3 godzin od otrzymania zamówienia. Jeżeli czas oczekiwania będzie dłuższy otrzymasz powiadomienie, abyś wiedział, kiedy spodziewać się telefonu.

  • Zamówienia złożone wcześnie rano będą realizowane od g. 11, natomiast zamówienia złożone po godzinie 21 będą realizowane w dniu następnym.

5. Co dalej?

  • Po zakończeniu rozmowy otrzymasz zalecenia (wraz z kodami recept jeśli dotyczy) a także skierowania na badania i zwolnienie lekarskie (jeśli były wystawione). Każdy pacjent otrzymuje fakturę elektroniczną wystawioną na podane w formularzu dane pacjenta. Wymienione dokumenty przesyłane są zawsze jako oddzielne wiadomości email.

  • Bądź cierpliwy - wystawienie recept, skierowań, eZLA oraz sporządzenie dokumentacji medycznej zajmuje około pół godziny. Zawsze sprawdź, czy któryś z emaili nie trafił do spamu - niestety dzieje się tak bardzo często!


TELEPORADA 150 ZŁ