Zamów teleporadę

  1. Zanim zamówisz

Zapoznaj się z Regulaminem, ponieważ korzystając z tej usługi wyrażasz zgodę na warunki w nim zawarte. Teleporady świadczone są wyłącznie dla pacjentów pełnoletnich. Korzystając z usługi wyrażasz zgodę na otrzymanie faktury elektronicznej i oświadczasz, że zakup nie jest związany z prowadzeniem działalności gospodarczej.

2. Wypełnij formularz i opłać zamówienie

Wpisz aktualny adres pobytu chorego. Adres ten znajdzie się na ewentualnej recepcie oraz w dokumentacji medycznej. Sprawdź poprawność wpisanych danych. Błędnie podany telefon lub email uniemożliwi mi wykonanie usługi.

3. Przygotuj się do rozmowy

  • zadbaj, aby nikt ci nie przeszkadzał, przygotuj także informacje, które chcesz mi przekazać w czasie rozmowy oraz swój nr PESEL.

  • Ewentualne wyniki swoich badań możesz przesłać mi e-mailem na adres teleporada @ outlook.com

4. Zaczekaj na mój telefon

  • Oddzwaniam do pacjentów na bieżąco, zazwyczaj w ciągu 1 - 3 godzin od otrzymania zamówienia. Jeżeli czas oczekiwania będzie dłuższy otrzymasz powiadomienie, abyś wiedział, kiedy spodziewać się telefonu.

  • Zamówienia złożone wcześnie rano będą realizowane od g. 11, natomiast zamówienia złożone po godzinie 21 będą realizowane w dniu następnym.

5. Co dalej?

Po zakończeniu rozmowy otrzymasz e-mail z zaleceniami oraz kodami recept jeśli jest taka potrzeba. Każdy pacjent otrzyma fakturę elektroniczną. Bądź cierpliwy, wystawienie recept i sporządzenie dokumentacji zajmuje około pół godziny. W razie wątpliwości sprawdź najpierw, czy wiadomości nie trafiły do spamu.


TELEPORADA 150 ZŁ