Badania laboratoryjne

Z przyjemnością informuję o podjęciu współpracy mojej praktyki lekarskiej z platformą Badania.pl, dzięki której moi pacjenci będą mieli możliwość wygodniejszego niż dotychczas i bardziej dostępnego cenowo realizowania zlecanych przeze mnie badań laboratoryjnych w laboratoriach Diagnostyki. Zdaję sobie sprawę z faktu, iż cena badań stanowi zasadniczą część całkowitego kosztu, jaki ponosi pacjent w ciągu całego procesu diagnostyczno-leczniczego, dlatego chciałbym zapewnić moim pacjentom dostęp do badań laboratoryjnych i diagnostycznych na najkorzystniejszych na rynku warunkach cenowych.

Korzyści dla moich pacjentów:

10% RABATU NA WSZYSTKIE BADANIA LABORATORYJNE*

*Warunkiem uzyskania rabatu jest skorzystanie z przesłanego linku w celu opłacenia badań.

PONADTO:

  • możliwość wykonania badania w dowolnie wybranym punkcie laboratorium Diagnostyki na terenie całego kraju;

  • brak konieczności podawania listy zleconych badań przy pobraniu (konieczne jest jednak podanie w formularzu danych osobowych i adresu pobytu);

  • brak konieczności przesyłania mi wyników badań, ponieważ będę mieć do nich bezpośredni dostęp.

Jak to działa?

1.

Pacjent otrzymuje dostęp do informacji o zleconych przeze mnie w czasie teleporady badaniach poprzez link znajdujący się w przesłanej wiadomości sms oraz e-mailu bezpośrednio po konsultacji.

2.

Po otwarciu linku w przeglądarce internetowej na telefonie lub komputerze stacjonarnym pacjent może między innymi zapoznać się z listą badań oraz wybrać punkt pobrań krwi. Jeśli pacjent zdecyduje się opłacić badania on-line korzystając z przesłanego linku, uzyska możliwość realizacji badań w bardzo korzystnej cenie. Konieczne jest ponowne podanie danych pacjenta oraz adresu pobytu.