Zamów e-receptę

UWAGA: USŁUGA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA STAŁYCH PACJENTÓW.

NOWYCH PACJENTÓW ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z USŁUGI TELEPORADY

  1. Zanim zamówisz receptę:

Zapoznaj się z Regulaminem, ponieważ korzystając z tej usługi wyrażasz zgodę na warunki w nim zawarte. E-recepty wystawiane są wyłącznie dla osób, które są już moimi pacjentami, maksymalnie na 5 leków. W ramach porady recepturowej nie ma możliwości uzyskania leków psychotropowych. Korzystając z usługi wyrażasz zgodę na otrzymanie faktury elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail i oświadczasz, że zakup nie jest związany z prowadzeniem działalności gospodarczej.

2. Napisz jakie leki potrzebujesz:

Skontaktuj się ze mną przez e-mail lub Whatsapp (taki jak przy ostatniej konsultacji) i napisz jakie leki potrzebujesz.

3. Dostaniesz link do formularza - wypełnij go i opłać zamówienie.

  • Dokonam analizy dokumentacji i jeśli nie będę mieć wątpliwości, to w ciągu kilku godzin otrzymasz e-mailem link do formularza zamówienia i płatności. Zastrzegam sobie prawo do odmowy wystawienia recepty, jeśli z medycznego punktu widzenia byłoby to działanie niewłaściwe. W każdym przypadku otrzymasz ode mnie informację zwrotną.

  • Opłać zamówienie. W formularzu wpisz aktualny adres pobytu pacjenta. Adres ten znajdzie się na recepcie oraz w dokumentacji medycznej. Sprawdź poprawność wpisanych danych. Błędnie podane dane uniemożliwią mi wykonanie usługi. Zamówienie nieopłacone nie zostanie zrealizowane.

4. Co dalej?

  • Po opłaceniu zamówienia, tego samego dnia otrzymasz e-mailem potwierdzenie wystawienia recepty wraz z jej kodem.

  • Zamówienia złożone wcześnie rano będą realizowane od g. 11, natomiast zamówienia złożone po godzinie 21 będą realizowane w dniu następnym. Zawsze upewnij się, że wiadomości e-mail nie wpadają do spamu.

E-RECEPTA 60 ZŁ

(USŁUGA WYŁĄCZNIE DLA STAŁYCH PACJENTÓW)