Promocja

"Polecam Doktora!"

Jeśli jesteś zadowolony z moich usług, to poleć serwis DrNietubicz.pl znajomemu czy rodzinie i skorzystaj z kolejnej konsultacji jedynie za złotówkę.

UWAGA: PROMOCJA DLA NOWYCH POLECEŃ ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA 30/11/2022 R.

Zasady promocji "Polecam Doktora!":


  1. Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które są już moimi pacjentami i polecą serwis DrNietubicz.pl innej osobie, która jeszcze nie korzystała z moich usług.

  2. W przypadku skutecznego polecenia, dotychczasowy pacjent (osoba polecająca) otrzyma możliwość skorzystania z kolejnej konsultacji za cenę 1PLN.

  3. Nowy pacjent powinien wykupić konsultację lekarską w standardowej cenie oraz w czasie rozmowy wskazać imię i nazwisko osoby, od której otrzymał polecenie, a także powołać się na niniejszą promocję.

  4. Po zrealizowaniu usługi na rzecz nowego pacjenta, osoba polecająca w ciągu kilku dni roboczych otrzyma email zawierający link do zamówienia umożliwiający zakup kolejnej konsultacji po promocyjnej cenie. Otrzymany link przekieruje zamawiającego na stronę operatora transakcji "Przelewy24.pl", analogicznie jak przy zakupach na stronie DrNietubicz.pl.

  5. Przesłany link będzie upoważniał do jednorazowego zakupu konsultacji za 1 PLN i będzie ważny do dnia 30 czerwca 2023 roku.

  6. Pacjent ma prawo polecenia kolejnej osoby i ponownego skorzystania z promocyjnej ceny na własną konsultację.

  7. Nowy pacjent, po zakupieniu pierwszej konsultacji, ma również prawo do polecania innych osób i udziału w promocji.