O mnie

Jestem absolwentem II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie oraz członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie od 2007 roku. W 2015 roku ukończyłem szkolenie specjalizacyjne oraz zdałem w wysokimi notami Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie medycyny rodzinnej.

W latach 2011-2014 prowadziłem opiekę nad pacjentami dorosłymi oraz dziećmi na oddziałach Centralnego Szpitala Klinicznego WUM przy ul Banacha, w Szpitalu Czerniakowskim oraz Szpitalu Dziecięcym na ul. Niekłańskiej. W tym samym okresie pracowałem także w kilku przychodniach podstawowej opieki zdrowotnej na warszawskich Kabatach. We wcześniejszym okresie (2009 - 2010) prowadziłem diagnostykę oraz leczenie pacjentów w Klinice Psychiatrii Ogólnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Uczestniczyłem w licznych szkoleniach i konferencjach, w latach 2011-2016 byłem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Jestem także autorem szeregu publikacji, między innymi na temat zaburzeń lękowych u kobiet w ciąży.