Jestem absolwentem II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W 2015 roku ukończyłem szkolenie specjalizacyjne oraz zdałem w wysokimi notami Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie medycyjny rodzinnej. 

W latach 2011-2014 prowadziłem opiekę nad pacjentami dorosłymi oraz dziećmi na oddziałach Centralnego Szpitala Klinicznego WUM przy ul Banacha, w Szpitalu Czerniakowskim oraz Szpitalu Dziecięcym na ul. Niekłańskiej. W tym samym okresie pracowałem także w kilku przychodniach podstawowej opieki zdrowotnej na warszawskich Kabatach. We wcześniejszym okresie (2009 - 2010) prowadziłem diagnostykę oraz leczenie pacjentów w Klinice Psychiatrii Ogólnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Uczestniczyłem w licznych szkoleniach i konferencjach, od 2011 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Jestem także autorem szeregu publikacji, między innymi na temat zaburzeń lękowych u kobiet w ciąży.

Od 2007 jestem członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, posiadam także prawo wykonywania zawodu lekarza na terenie Hiszpanii.


Certyfikat Centrum Egzaminów Medycznych

Certyfikat lekarz przyjazny pacjentom

Certyfikat Standardy Medyczne

Standardy Medyczne Konferencja Pediatryczna

konopie

otyłość

zaburzenia_metaboliczne

niewydolność_nerek

choroba_wieńcowa


Laurka

laurka